מנוע לדלת מוסך

LIFTMASTER

מנוע תוצרת ארה"ב ליפט מאסטר  דגם LM100 EVF  מנוע חזק ומהיר N\1000\ עם העיצוב האלגנטי בתוספת מנורת לד לחיסכון בחשמל, המנוע מתאים לבתים פרטיים ולבתים משותפים עם הרבה פתיחות ביום  מנגנון זיהוי מכשול להגנה בעת פגיעה בגוף זר ואפשרות לנטרול המנוע בעת הפסקת  חשמל.  ברמת הבטיחות אין עוד מוצר ברמה שלו.
מנוע LM100 EVF LIFTMASTER הדגם החדיש ביות כולל מסילת חגורה ביחידה אחת, זוג שלטים מקוריים ושלט קיר אלחוטי. ניתן להפעיל את המנוע מהטלפון הנייד בתוספת התקנת מערכת שעובדת על ידי אפליקציה מהטלפון החכם (בתוספת תשלום) ויש עוד הרבה אביזרים מקוריים שמוסיפים ערך רב למנוע ולשער. פתיחת דלתות מוסך עם חגורה  מפוליאוריטן, גומי מחוזק פלדה חגורה היא הבחירה היוקרתית עבור מי שמתעקש על פעולה שקטה

חברת ליפט מאסטר LIFTMASTER  ארה"ב מקבוצת CHAMBERLAIN , הינה החברה מספר 1 בעולם בתחום המנועים לדלתות מתרוממות ושאר סוגי המנועים. אנו מספקים ללקוחותינו בכל העולם, את מיטב המוצרים האיכותיים שאנחנו מיצרים לאחר ניסיון מצטבר של יותר מ-50 שנה בתחום השערים. בחברתנו יכולים למצוא הרבה דגמים של מנועים ואביזרים עם הרבה אפשרויות של הפעלה ורמת בטיחות . מנועים מסדרת EVOLTION SERIES המנועים השקטים החזקים והחכמים שניתן להפעיל על ידי אפליקציה מהטלפון החכם (בתוספת תשלום) כדי לבדוק אם השער פתוח או סגור ועוד. .
 

 

מנוע לדלת מוסך 5580- RAYNOR -GEMINI 800 N- LIFTMASTER  

מנוע ליפט מאסטר מיועד לדלתות מוסך פנלים או יחידה אחת עד מאה ק"ג וגובה עד 2.6 מטר.
מנוע אלקטרו מכני עם הנעת שרשרת 230V \800\N תוצרת ארה"ב
מנוע איכותי חזק ושקט, מעוצב ייחודית להתקנה קלה ומהירה, לפעולה שקטה ובטוחה .
מנגנון זיהוי מכשול להגנה בעת פגיעה בגוף זר אפשרות לנטרול המנוע בעת הפסקת חשמל
הערכה כוללת פיקוד, שני שלטים, מפסק וכבל לקיר, מוביל, מסילת
JEDI  שרשרת וזוויות מתכת לחיבור בתקרה

אפשרות לתוספות הבאות:
לחצן קיר בטיחותי עם כיבוי מקלט רדיו.
לוח לחצנים אלחוטי להפעלה. מתג חשמלי
להפעלה חיצונית על המשקוף,
תא פוטו E770 ומנורת אזהרה.
 
 
lift-master